Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
Kafkas Damızlık Arı Kolenisi

Kafkas Damızlık Arı Kolenisi

Üretici:Erdogan Arıcılık
Ürün Kodu:Kafkas Damızlık Arı Kolenisi
Stok Durumu:100
Fiyatı: 1,000.00TL KDV Hariç: 1,000.00TL
Miktar:     ya da   A.Listeme Ekle Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum     Yorum Yap

Kafkas Damızlık Arı Kolenisi

ANKARA/GÖLBAŞI  (Erdoğan Arıcılık) Arıcılık İşletmemizde 2019 yılı Üretim Sezonunda Üretilen ve Sezon Sonuna Kadar Tam Bir Koloni Düzeyine Ulaşmış Bölümle Eldeedilen Arıların, 2020 yılı İlkbaharında 5-6 Çerçeve Arılı, 4-5 Çerçevesi Yavrulu-Yumurtalı Salıklı Güçlü Çalışkan Ogul Eyilimi Olmayan Sakin Peçesiz Konturol Bakım Yapabileceginiz Koleniler Kovanlı Ve Kovansız Satışı Yapılan Arı Kolonileridir.Bu koloniler, kesinlikle sun’i veya doğal oğullar olmayıp bir önceki yılda üretilen, Ana Arılı Bir Çıta Arıdan Çoğaltılmış her türlü testten geçerek Ankarada KışlatIlmış ve Kıştan Başarıyla Çıkmış Kolonilerdir.

Satışlarımız Daha Çok bitişik Nizam Hobiçi Kişilere yönelik olup Sakin Sokmayan Evin Teresında Balkonunda Bahcesinde Rahatlıkla Konacak Uysal Arı Irklarından Sınırlı Miktarda Üretilib Meraklısına  Satış Yapılmaktadır.

Satışlarımız Senenin Başından İtibaren Yapılmakta, Teslimatlar İse, Ankara İklimi Koşullarına Bağlı Olarak 25 Mayıs Tarihleri Arasıdır. Teslimatlar, Erdogan Arıcılık  Arıcılık Arıçiftliğinde Yapılmaktadır.

Yorum YapNot: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü           İyi