MEHMET ERDOĞAN

Ankara Gölbaşı Arıcılık Malzemeleri Satışı ve Arı Ürünleri Üretimi ve Satışı

Arıcılığın tarım açısından en büyük önemi ise, bitkilerin tozlaşmasında oynadığı roldür.

Polen toplamak için çiçekten çiçeğe gezen arı, bitkilerin doğal yoldan döllenmesine yardımcı olur. Dünyada gıda olarak tüketilen maddelerin yaklaşık olarak yüzde 90'ı, 80 bitki türünden elde edilir. Zaten arıcılığın temel bir kural vardır. 50 tane kuvvetli koloni, 100 tane zayıf koloniden daha iyidir. Arıların kışı geçirebilmeleri için kovanda mutlaka yeterince bal bulunmalıdır. 10 çerçeveli standart bir kovanda en az 18-20 kg bal bulunmalıdır. Eğer kovanda yeterince bal yok ise koloniler şurup ile beslenmelidir.
Arıların doğanın dengesindeki vazgeçilmez yeri artık herkes tarafından bilinen bir gerçek… Böylesine değerli bir canlıyla direkt bağlantılı bir ticaret işinde olmak, doğası gereği azimli ve onurlu olmayı gerektirir. Biz, bu görüşümüzle 2000 senesinden beri Arıcılık hizmeti veriyoruz

HEDEFLERİMİZ

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin istekleri, kanuni mevzuat ve piyasadaki rekabet şartları doğrultusunda, kaliteli, güvenilir mamuller üretmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve artırmak için sürekli iyileştirmeyi hedef alarak daha iyiye ulaşmak firmamızın kalite politikamızdır.

MİSYONUMUZ

Başta Ankara olmak üzere çeşitli illere satış yapan firmamız 20 senedir sürdürdüğü Arıcılık ve arı satışı ana arı üretimi ve satışı ayrıca Arıcılık Malzemeleri hizmetine bugün de gururla devam etmektedir. arı ve bal ticaretinde üstün başarılar elde etmenizi temenni ediyor ve bu konuda sizin güvenilir bir ortağınız olmaya adaylığımızı koyuyoruz. Nasıl bir arı kovanı, balı ve doğanın kendisi için içtenlikle çalışıyorsa biz de aynı hassasiyette ve azimle çalışıyoruz. Kovanımızda hizmetinize sunduğumuz her bir ürün, bir arının kovan peteğine gösterdiği hassasiyetle kontrol edilmiş ve kalitesi testten geçirilmiştir. Kaliteli ürünün lezzetli bal getireceğini biliyor, bu nedenle kaliteden asla taviz vermeyen bir politika izliyoruz. Bereketli günler dileriz…

Videoyu oynat

Zor Kış Şartlarında Bile Koruyucu

İmalatımız olan ürünler en zor kış şartlarında bile arılarımızı korur ve onları sıcak yuvalarında rahat ettirir...

Videoyu oynat

Değer Katan Ticari Anlayış

İçinde yetiştiğimiz topraklara olan inanç ve güvenimizle sadece ticaret yapmanın değil her türlü sosyal sorumluluk projesinin de bir parçası olarak düşündüğümüz firmamızla milletimizin hizmetindeyiz.